^POSLEDNÍ NOVINKA: [29.11.2012 19:39]
E-SHOP

NEED FOR SPEED: HOT PURSUIT
›› V prodeji bude od 15.11.2010
›› Lokalizace: české titulky ve hře a manuál
›› INFO: Need For Speed: Hot Pursuit je dalším dílem dlouholeté závodní hry, kterou snad každý z nás hrál. Můžete se těšit na nové efekty, přepracovaný koncept poškození aut, strhující příběh a honičky, jaké ještě tato série nezažila. Vrací se zpět POLICIE s UI na vysoké úrovni, jenž Vás nenechá ani na malou chvilku vydechnout. Můžete se těšit na spoustu režimů v online módu a mnoho dalšího.

^ NEED FOR SPEED: HOT PURSUIT PC [1.099 Kč]
^ NEED FOR SPEED: HOT PURSUIT WII [1.399 Kč]
^ NEED FOR SPEED: HOT PURSUIT PS3 [1.399 Kč]
^ NEED FOR SPEED: HOT PURSUIT X360 [1.399 Kč]


NEED FOR SPEED: SHIFT
›› Lokalizace: české titulky ve hře a manuál
›› INFO: SHIFT = POSUN, a tím tahle hra přesně chce v sérii Need for Speed být. Seznamte se, Shift přijíždí. Tratě byly v předváděné pre-alpha verzi k dispozici dvě. A sice londýnský okruh a jedna z nejslavnějších tratí světa, kde se jezdily snad všechny motoristické série, včetně F1 a MotoGP - ano, mluvím tu o Brands Hatch. U vozů byl větší výběr, rovnou šestice krasavců. Byly to už předem jak vizuálně, tak výkonově upravené kousky. Konkrétně se jednalo o Pagani Zonda F, Corvette Z06, Porsche 997 GT2, Audi RS4, Lotus Elise 111R a Shelby Terlingua. Máme tedy potvrzen tuning vzhledu i výkonu. Úplně prvním dojmem při předvádění na velké TV byl úžas nad ohromnou grafikou, kterou jsem do té doby já osobně ještě u PC závodní hry neviděl. Možná to byl úsudek ovlivněný očekáváním, ale byl to první dojem. Nicméně i později jsem se utvrdil v tom, že grafická stránka hry bude patřit k těm nejsilnějším. Nejvíce zapůsobily odlesky auta, svit slunce, prorostlé listnaté stromy. Ve hře samozřejmě nechybí ani kouř z pneumatik, který se v této verzi vyskytoval v rozumné míře. I zvuk ve hře byl velice detailní a realistický, takže při prvních pár bouračkách člověka autenticita zvuku zvedla ze židle. Hra je v češtině.

^ NEED FOR SPEED: SHIFT PC [499 Kč]
^ NEED FOR SPEED: SHIFT PSP [499 Kč]
^ NEED FOR SPEED: SHIFT PS3 [699 Kč]
^ NEED FOR SPEED: SHIFT X360 [699 Kč]


NEED FOR SPEED: UNDERCOVER
›› Prodej 21. listopadu 2008
›› Lokalizace: české titulky ve hře a manuál
›› INFO: Undercover se vrátí ke kořenům série - k hazardním honičkám s policií, nejžhavějším autům na světě a silničním soubojům. Need for Speed Undercover vyniká propracovaným a atraktivním příběhem, plným skvělé živé akce v hollywoodském stylu, v němž se hráči přenesou do fiktivního světa Tri-City Bay Area. Spolupráce s talentovanou herečkou kalibru Maggie Q umožnila vytvořit bezkonkurenční příběh, který bude poutat pozornost hráčů v přestávkách mezi závody v rychlosti 180 mil za hodinu. Maggie Q si zahrála například v hitech Mission Impossible III a Smrtonosná past 4. Ztvární v nich roli federální agentky Chase Linh, působící coby svůdná manažerka, která najímá hráče pro práci v utajení a provází je průběhem hry. Čekají na ně nebezpečné úkoly a soutěžení v závodech za účelem infiltrace a zničení nebezpečného mezinárodního zločineckého syndikátu. Hra je v češtině.

^ NEED FOR SPEED: UNDERCOVER PSP [499 Kč]
^ NEED FOR SPEED: UNDERCOVER PC [499 Kč]
^ NEED FOR SPEED: UNDERCOVER PS2 [499 Kč]
^ NEED FOR SPEED: UNDERCOVER PS3 [499 Kč]
^ NEED FOR SPEED: UNDERCOVER X360 [499 Kč]
^ NEED FOR SPEED: UNDERCOVER WII [699 Kč]


NEED FOR SPEED: PROSTREET
›› Prodej 21. listopadu 2007
›› Lokalizace: české titulky ve hře a manuál
›› INFO: Jedenácté Need for Speed: ProStreet má být mnohem realističtější než předchůdci a volitelně půjde vypnout pomocné systémy typu ABS. Automobily opravdu budou mít rozsáhlejší model poškození, avšak úvodní tři stupně poškození nijak nepocítíte při řízení. Za zničení specifických částí vozu obdržíte medaile, podobně jako ve FlatOutu. Zajezdíte si v licencovaných modelech od 28 automobilek (Audi, Mazda, vrátí se Honda), pokrývající období od 60. let do současnosti. Exotických vozítek ubude, oproti Carbonu zde jen 8. Zajímavé je, že při závodech se nebude uplatňovat rozdělení do výkonnostních tříd, takže se proti sobě mohou postavit různě silné stroje (např. 70 koňů proti 400 koňům). Své miláčky si vyladíte ještě precizněji díky rozšířené technologii AutoSculpt - nabízející 90 míst pro tuning, 30 způsobů jejich konfigurace a přes 1000 náhradních dílů. Čtveřice herních módů zahrne uzavřené závodní okruhy (ala TOCA Race Driver), smykovací Drift, Speed Challenge s policejním radarem (novinka v NFS, ale známá věc z jiných her) a Drag Racing na tratích rozesetých po celém světě. Nebudete muset povinně vyhrát všechny závody, postačí být první v hlavní kvalifikaci.

^ NEED FOR SPEED: PRO STREET PSP [499 Kč]
^ NEED FOR SPEED: PRO STREET PC [249 Kč]
^ NEED FOR SPEED: PRO STREET PS2 [299 Kč]
^ NEED FOR SPEED: PRO STREET PS3 [499 Kč]
^ NEED FOR SPEED: PRO STREET X360 [499 Kč]
^ NEED FOR SPEED: PRO STREET WII [749 Kč]NEED FOR SPEED: CARBON COLLECTORS EDITION
›› Cena: 999,- Kč
›› Prodej 3. listopadu 2006
›› Lokalizace: kompletně v angličtině
›› INFO: Název této hry je inspirován Carbon Canyonem (zkutečným místem v Kalifornii). Hra by se měla obsahově navrátit k Undergroundům, tím myslím po stránce tuningu, ale čerpáno bude i z předchozího dílu, takže očekávejme návrat policie, ta by ale neměla mít tak velkou roli jako ve zmiňovaném Most Wanted. Pro postup ve hře musíte zabírat jednotlivé okrsky, kterých bude v každé zóně po sedmi. V území, které máte pod kontrolou, získáte například slevu při nákupu lepší výbavy. Novinkou zde bude sestavení vlastního týmu (Crew), který vás bude ve hře postupně doprovázet. Podle potřeby si pak budete vybírat členy. Carlist je zatím neobjasněný, ovšem celkový počet se odhaduje na 50-100 aut. OPROTI NORMÁLNÍ VERZI EDICE OBSAHUJE: 3 auta, 10 speciálních tuningových aut, 6 nových závodů, 10 exkluzivních vinylů, Bonusové DVD (tvorba hry).

Kupte si hru za 999,- Kč


NEED FOR SPEED: CARBON
›› Cena: 399,- Kč
›› Prodej 3. listopadu 2006
›› Lokalizace: český manuál
›› INFO: Název této hry je inspirován Carbon Canyonem (zkutečným místem v Kalifornii). Hra by se měla obsahově navrátit k Undergroundům, tím myslím po stránce tuningu, ale čerpáno bude i z předchozího dílu, takže očekávejme návrat policie, ta by ale neměla mít tak velkou roli jako ve zmiňovaném Most Wanted. Pro postup ve hře musíte zabírat jednotlivé okrsky, kterých bude v každé zóně po sedmi. V území, které máte pod kontrolou, získáte například slevu při nákupu lepší výbavy. Novinkou zde bude sestavení vlastního týmu (Crew), který vás bude ve hře postupně doprovázet. Podle potřeby si pak budete vybírat členy. Carlist je zatím neobjasněný, ovšem celkový počet se odhaduje na 50-100 aut.

Kupte si hru za 249,- Kč


NEED FOR SPEED: MOST WANTED
›› Cena: 399,- Kč
›› Lokalizace: český manuál
›› INFO: Zatímco v Underground šlo hlavně o závodění a vylaďování vozidla, Most Wanted je primárně o honičkách s policií v otevřenějším a interaktivnějším herním světě. Významnou novinkou je, že hráč Most Wanted už nebude omezován nutností jízdy pouze po silnicích, nýbrž si může pomoci různými zkratkami či alternativními trasami například skrz městský park, golfové hřiště nebo loděnice. Pozor ale musíte dávat na permanentně hlídkující policisty v ulicích, kterým jde uniknout různými způsoby a dovednostmi, jež se postupem času naučíte. Mezi ně patří schování se v útrobách kamionu nebo přebarvení kapoty auta v obchodě. Muži zákona, jichž vás bude pronásledovat více než 6 najednou, mají disponovat o hodně chytřejší inteligencí než v Hot Pursuit. Setřást je nebude žádná sranda, protože se budou chovat více strategicky, což je jedna z priorit vývojářů a logickým krokem v evoluci celé série. ZDROJ - (X)Zone

Koupit hru za 249,- Kč


NEED FOR SPEED: UNDERGROUND 2
›› Cena: 399,- Kč
›› Lokalizace: český manuál
›› INFO: Pokračování se od svého předchůdce liší v mnoha ohledech. Tak například, zatímco v jedničce jste byli omezeni pouze na dané tratě, i když samotné město bylo jinak velké, dvojka vám umožní jezdit skutečně kdekoliv v jejím herním světě, nicméně ne hned od začátku. Tento svět je navíc asi třikrát tak velký než v NFSU a má dva až třikrát větší hustotu ulic. Žádná z nich nebude slepá. Celé město je rozděleno do pěti velmi odlišných částí. Už to nebudou pouze mokré a neonem ozářené ulice. V NFSU 2 se v reálném čase mění počasí, které má vliv na jízdu. Závody se odehrávají během různých částí noci, tedy třeba i těsně po západu slunce nebo před rozbřeskem. Need For Speed Underground 2 obsahuje více herních módů, větší výběr dokonce ještě lepších vozidel. Tentokrát si navíc budete moci pohrát i s laděním výkonu své káry. ZDROJ - (X)Zone

Koupit hru za 399,- Kč


NEED FOR SPEED: UNDERGROUND
›› Cena: 449,- Kč
›› Lokalizace: český manuál
›› INFO: Ve hře nechybí auta jako : Dodge Neon; Honda Civic Si, Integra a RSX; Mazda RX-7, RX-8 a Miata; Mitsubishi '99 Eclipse GSX a Lancer; Nissan 240SX/Silvia (RPS13), 350Z a Skyline GT-R (R34); Subaru '03 Impreza 2.5 RS Sedan a WRX nebo Toyota '98 Supra a Toyota '03 Celica GT-S. Ve hře navštívíte výhradně samá fiktivní města, ovšem inspirovaná skutečnými lokalitami jako jsou New York, Vancouver, Los Angeles, Miami nebo dokonce Detroit. Nejlépe by asi styl hry charakterizoval film Rychle a zběsile 2 (rychlá kola, krásné holky, hlasitá nabušená hudba a adrenalin v krvi, který má s NFS: Underground společného více než dost. Na svém autě si můžete vyměňovat a upravovat doslova vše, celkově se jedná o 15 dílů, například celou karosérii, přední a zadní nárazník, spoiler, světla, pneumatiky, typ motoru, brzdy a tisíc dalších věcí. Dojmy všech, kteří již NFS: Underground. Příslušné úpravy ovlivní pochopitelně váhu vozu, zrychlení, maximální dosažitelnou rychlost nebo celkovou ovladatelnost, dohromady se bude účinek upgradů odrážet v devíti dílčích oblastech. ZDROJ - (X)Zone

Koupit hru za 449,- Kč


I VŠECHNY OSTATNÍ DÍLY SÉRIE NFS SI MŮŽETE ZAKOUPIT U NAŠEHO SPONZORA (X)ZONE.


Ceny k 17.06.2010

Dole