^POSLEDNÍ NOVINKA: [29.11.2012 19:39]
NFS Undercover › Celkové info
HLAVNÍ INFORMACE

›› U dvanáctého dílu této světoznámé závodní série tvůrci hry hodně sází na atraktivní příběh, kde se z hráče má stát policista v utajení - z toho název Undercover (v překladu tajně/tajný)... O tom ale více v příběhové stránce hry níže.
›› Do hry se vrátí policie. Vy ovšem budete hrát za policistu v utajení, o jehož pravé identitě obyčejná městská policie nebude mít zdání. Můžete však může ovlivnit jak až moc budete chtít přijít s muži zákona do konfliktu. Nemusíte být stíháni pokaždé, kdy se k nim jen přiblížíte.
›› Otevřený rozsáhlý svět složený z tří měst (z toho tedy Tri-City) s free roam módem. Celý tento fiktivní svět bude velmi různorodý. Projet se budete moci po dálnici, v centru, industriální zóně anebo taky okusíte kouzlo kaňonů.
›› Čas bude nastaven na 6 hodin ráno. Tedy zrovna při východu slunce.
›› Postup ve hře si zajistíte plněním misí.
›› Hra bude obsahovat módy Circuit, Sprint, Canon a Highway battle – ten je novinkou. Závod probíhá v husté dálniční dopravě. Mělo by jít o mód 1v1, jehož výhrou nad jakýmsi bossem se posunete dál v dějové linii. Undercover nebude obsahovat Drift mód.
›› Dále můžete očekávat vizuální tuning pomocí Autosculpt systému. Pro neznalé - ten se poprvé objevil v Carbonu a umožňuje lepší úpravu detailů jednotlivých tuningových komponentů (mluví se až o 430 komponentech). Zdokonalen je i paint systém. S tím si budete moci nabarvit každou část auta jinou barvou.
›› Chybět samozřejmě nebude ani úprava výkonu auta.
›› Auta se budou vizuálně poškozovat.
›› Nový takzvaný Heroic driving engine hry dělá řízení auta mnohem snazší a bude hráči dávat možnost se pěkně vyblbnout. Nemožná s ním totiž nebude třeba ani jízda po dvou kolech.
›› Hra vyjde 21. listopadu 2008 pro Wireless, Nintendo DS, Wii, PlayStation Portable, PlayStation 2, PlayStation 3, PC, iPhone, Wireless a iPod.

OZNÁMENÍ PRO TISK

„Need for Speed Undercover vyniká propracovaným a atraktivním příběhem, plným skvělé živé akce v hollywoodském stylu, v němž se hráči přenesou do fiktivního světa Tri-City Bay Area,“ říká výkonný producent Need for Speed Undercover Bill Harrison. „Spolupráce s talentovanou herečkou kalibru Maggie Q nám umožnila vytvořit bezkonkurenční příběh, který bude poutat pozornost hráčů v přestávkách mezi závody v rychlosti 180 mil za hodinu. Maggie Q, jež si zahrála například v hitech Mission Impossible III a Smrtonosná past 4", dodává, že závodní hry ji odjakživa strašně bavily a práce na NFS Undercover byla úžasnou zkušeností. Ztvární v nich roli federální agentky Chase Linh, působící coby svůdná manažerka, která najímá hráče pro práci v utajení a provází je průběhem hry. Čekají na ně nebezpečné úkoly a soutěžení v závodech za účelem infiltrace a zničení nebezpečného mezinárodního zločineckého syndikátu.

PŘÍBĚHOVÁ STRÁNKA HRY / VIDEOSEKVENCE

›› Hráči bude udělena role policisty v utajení, jehož úkolem bude proniknout, za použití jisté dávky řidičského umění, do zatím blíže nespecifikované mezinárodní organizace, která má co dočinění se zákonem. Postupem v jednotlivých misích pak budete stále blíž k  zneškodnění tohoto spolku. Jediná osoba, která zná vaši pravou identitu a bude vás spojovat s okolním světem bude federální agentka Chase Linh. Tu ztvární poměrně uznávaná herečka Maggie Q známá například z filmů jako Mission Impossible III a Smrtonosná past 4. Hra se odehrává ve fiktivním světě „Tri-City“.

›› Co se prostředků a výběru herců do těchto filmových sekvencí hry týče, zdá se, že tvůrci rozhodně nešetřili. Styl natáčení nemá daleko od Hollywoodu a mezi herci se nám představí kromě zmiňované Maggie Q také Christina Milian, Daniel D. Lee, Heather Fox, E.J. Carroll a Joshua Alba. Scénář pro tuto hru sepsal Joseph A. Hodges, který se také postaral o režírování.

ROLE
Maggie Q - federální agentka Chase Linh
Christina Milian - Carmen
Daniel D. Lee - nájemný vrah Chau Wu Guard
Heather Fox - Rose
E.J. Carroll - strážná dálniční služba
Lawrence B. Adisa - Nickel


^ ODKAZ NA NEED FOR SPEED: UNDERCOVER IMDB
^ NEED FOR SPEED: UNDERCOVER TRAILER 1 (YouTube)
^ NEED FOR SPEED: UNDERCOVER TRAILER 2 (YouTube)
^ WWW.WHICHROADTOTAKE.COM

Dole