^POSLEDNÍ NOVINKA: [29.11.2012 19:39]
NFS Most Wanted › Tools
FERRARI 360 SPIDER MOD

›› Tento mód vám umožní dostat Ferrari 360 Spider do hry. Pro bližší info jak tuto modifikaci použít čtěte přiložený soubor "readme.txt".
›› Pro stoprocentní funkčnost celé modifikace stahujte i Ferrari Mod Fixed DLL. Soubor stačí jen zkopírovat do složky s hrou a přepsat starý soubor.

^ DOWNLOAD [Velikost: 273 kB]
^ DOWNLOAD - Ferrari Mod Fixed DLL [Velikost: 1,4 kB] důležité

MWTEX 0.02.1 [PROGRAM NA ÚPRAVU VINYLŮ]

›› Problém BinTexu řeší právě tento program ruského autora Loque. V stáhnutém .zip souboru najdete návod (help.chm) jak postupovat při vytváření vlastního vinylu.
›› Takže teď už program máte, ale asi se teď ptáte v čem rozbalený soubor DDS upravit. Odpověď je jednoduchá. Sežeňte si program Adobe Photoshop 7 a stáhněte si do něj plugin, který naleznete zde.

^ DOWNLOAD [Velikost: 290 kB]

BINTEX 0.4 [PROGRAM NA ÚPRAVU VINYLŮ]

›› Tento program z dílny Arushana dokáře vytáhnou vinyl ze hry i u Most Wanted a Underground 2. Bohužel s ním jde zatím jen vytáhnout z formátu *.bin do DDS a BMP, takže nový vinyl si udělat můžete, ale vložit zpět ne...

^ DOWNLOAD [Velikost: 121 kB]

CARTUNER 1,2

›› Po oceněníhodném CARREPLACERU 1.1 vychází podobný program jménem CarTuner 1.2. S jeho pomocí si můžete otevřít váš profil a jak v kariéře, tak i v "My cars" můžete opatřit vaše auto lepším (horším) výkonnostním tuningem i když jej třeba ještě nemáte odemčený!

^ DOWNLOAD [Velikost: 2,1 MB]

SHOP SPEZIAL 1.0

›› Můžete uvolnit jakékoli bonusové auto do obchodu a později si jej tak koupit.^ DOWNLOAD [Velikost: 2,1 MB]

CARREPLACER 1.1

›› Ten umožňuje mnohem snadnější editaci vašeho profilu. Po instalaci tohoto programu můžete editovat jaká auta si budete moci koupit, změnit si auta které máte v garáži (mimo ty co jste vyhráli) a také auta v "My Cars". Mezi auty, které si můžete vyměnit za své v garáži je i BMW M3 GTR! Celý program je bohužel v němčině, a tak přidávám pojmy, které by vám v něm mohli pomoct.

Gefundene Wagen - Nalezená auta
"Ladenwagen" - Auta ke koupi (auta co si můžete koupit v obchodech)
"Karrierewagen" (keine gewonnenen) - Auta v kariéře (mimo aut vyhraných v závodech)
"Meine Wagen" - Moje auta (v anglické verzi jako "My Cars")
Markieren Wagen ersetzen durch - Změnit za značku auta
Ersetzen - Vyměnit
Anderungen speichern - Uložit změny
Programm beenden - Ukončit program

^ DOWNLOAD [Velikost: 2,1 MB]

CAR MOD

›› Jedná se o příručku a programy, které vám pomohou k získání auta policie, nebo třeba i BMW M3. Programy, které jsou v této utilitě přiložené se jmenují HexEditor a SaveEditor (na ten jsem nedávno upozornil). Jak na to, budete muset vyčíst z přiložených návodů (pouze v němčině a angličtině).

^ DOWNLOAD [Velikost: 3,7 MB]

TRAFFIC HACK

›› S pomocí tohoto programu odstraníte dopravu v Drag módu. Funguje jak ve hře, tak i v LAN a online módu, ovšem jen ve verzi 1.3.


^ DOWNLOAD [Velikost: 1,1 MB]

SAVE EDITOR

›› Tento editor vám umožní pracovat s vašemi uloženými pozicemi ve hře. Velmi jednoduše v něm můžete změnit počet vašich peněz, bounty a přezdívku.


^ DOWNLOAD [Velikost: 75 kB]

VIDEO EXTRACTOR

›› Jestli si chcete prohlédnou videa ze hry, tento program je pro vás jasná volba. Jak postupovat naleznete v přiloženém textovém souboru.

POZOR: Pro rozbalení veškeré hudby je nuté mít mnoho místa na disku. Rozbalený hudební soubor je ve formátu .avi a je potřeba si stáhnout codec VP6 http://on2.com/downloads/vp6-decoder/. Bez něj video nejede...

^ DOWNLOAD [Velikost: 54 kB]

MUSIC EXTRACTOR

›› Pokud ci chcete vytáhnout hudbu ze hry, tento program je pro vás jasná volba. Jak postupovat naleznete v přiloženém textovém souboru.

POZOR: Pro rozbalení veškeré hudby je nuté mít na disku 2GB místa. Rozbalený hudební soubor je ve formátu .wav

^ DOWNLOAD [Velikost: 155 kB]

LANGUAGE SELECT

›› Pomocí registrů, které se v tomto zip souboru nachází, si můžete můžete zvolit v jakém z jazyků si MW zahrajete. Konkrétně to je němčina, angličtina, francoužština, italština, švédština, finština, polština a dánština.

^ DOWNLOAD [Velikost: 2 kB]

CAR COMPARE

›› Jestli vám nevyhovuje způsob jakým lze auta porovnávat ve hře, tento prográmek je pro vás přímo ideální. Viz. obázek vpravo.

^ DOWNLOAD [Velikost: 371 kB]

BLACK EDITION PATCH

›› Pro ty, kteří nemají Black Edition je tento "patch" dobrá volba. Jeho pomocí totiž můžete do hry vložit právě ty auta, které se vyskytují pouze ve zmíněné Black Edition.


^ DOWNLOAD [Velikost: 411 kB]

UNLIMITED CASH

›› Pomocí tohoto programu můžete mít neomezené peníze v carrier módu.^ DOWNLOAD [Velikost: 363 kB]

NO INTRO HACK

›› Nudí vás intro ve hře? Na to existuje jednoduchá pomoc - stáhněte si tento prográmek a váš problém je tímto vyřešen. Postupujte podle přiloženého textového souboru.


^ DOWNLOAD [Velikost: 1,2 kB]

Dole