^POSLEDNÍ NOVINKA: [29.11.2012 19:39]
NFS Most Wanted › Demo - tools
PATCH 1.1

›› Opět nová možnost změnit si auta v jednotlivých módech. Ovšem stahuje se jen na challenge módy (PURSUIT LENGTH, TOLLBOOTH TIME a ROADBLOCK). A teď tedy na která auta se dají ty původní změnit - Porsche Cayman S, VW Golf 5 GTI (2x), Pontiac GTO (4x), Lexus IS300 (4x), Ford Mustang GT, Dodge Viper (4x). Komu se tento "patch" líbí ať neváhá a stahuje zde. Jelikož je celý patch v němčině, zde jsou překlady pojmů, které se v něm vyskytují:

- Verfolgungsdauer - PURSUIT LENGTH mód
- Mautjagd - TOLLBOOTH TIME mód
- Straßensperre - ROADBLOCK mód

^ DOWNLOAD [Velikost: 162 kB]

VIPER MODIFIKACE

›› Na NFS-Planet.de se objevila nová modifikace do nám již známého módu Roadblock Challenge. Tentokrát si můžete zahrát s Dodge Viperem ve třech různých variantách. Jak postupovat je uvedeno v textovém dokumentu, který je přiložen v zip souboru.


^ DOWNLOAD [Velikost: 364 kB]

ROADBLOCK CHALLENGE CARS

›› Tento malý zázrak vám umožní hrát v módu "Roadblock Challenge" místo s Dodge Viperem, s Pontiacem GTO, VW Golfem GTI nebo Lexusem IS300.

Postup jak to udělat je zde:

- Stáhněte si tento soubor a rozbalte ho
- Uvnitř se nacházejí složky gti (VW Golf GTI), gto (Pontiac GTO) a is300 (Lexus IS300)
- Vyberte si tedy jaké auto z těchto tří chcete a zkopírujte soubor "gameplay.bin" do adresáře "GLOBAL" ve složce s hrou (pokud si chcete ještě někdy zahrát s Dodge Viperem doporučuji si soubor gameplay.bin zálohovat)
- Pokud jste postupovali přesně, mělo by vám mód Roadblock Challenge s těmito aut jet


^ DOWNLOAD [Velikost: 365 kB]

Dole