^POSLEDNÍ NOVINKA: [29.11.2012 19:39]
NFS Hot Pursuit › Články
Tisková zpráva od EA Czech k vydání Hot Pursuit

EA TO ROZJÍŽDÍ S NEED FOR SPEED HOT PURSUIT

Policajti a závodníci + našlapaná auta + vaši přátelé = nekonečné závodění

Praha, Česko – 16. června 2010 – Criterion Games, studio společnosti Electronic Arts Inc. (NASDAQ: ERTS), dnes oznámilo, že jeho vývojářský tým pracuje na nejnovějším pokračování legendární série Need for Speed. Studio Criterion se inspirovalo klasickou hrou téhož jména a dnes poprvé odhalí Need for Speed Hot Pursuit na Electronic Entertainment Expo v Los Angeles.

Need for Speed Hot Pursuit, který přijde na trh v listopadu roku 2010, vrací hru zpátky k jejím začátkům, k intenzivním honičkám mezi policajty a závodníky.
Dalším trumfem Criterionu je představení úplně nové onlinové sítě s názvem Need for Speed Autolog. V ní hráči porovnávají statistiky závodů a automaticky dostávají na míru šitá herní doporučení od svých přátel – novinka, která transformuje počítačové závodění pro „online generaci“.

Hráči Need for Speed Hot Pursuit mohou hrát celou kariéru za poldy i závodníky a sólo nebo online přitom zažít vzrušující honičky a pocit opojení z úniku. Zatčení ve velké rychlosti nebo dech beroucí úhybné manévry kompletně probíhají v síti Need for Speed Autolog. Ta nejen spojuje přátele, aby mohli vzájemně závodit a pronásledovat se, ale také umožňuje porovnávání výkonů a statistik, čímž nastavuje nový trend v oblasti společenského hraní.

Craig Sullivan, kreativní ředitel hry, řekl: „V Criterionu hrajeme Need for Speed od doby, kdy se poprvé objevil na 3DO. Jsme poctěni a nadšeni možností přepracovat tuto hru pro současnou generaci „online“ hráčů. Naším cílem bylo vytvořit honičky mezi policajty a závodníky, které budou tak zábavné, rychlé a vzrušující, aby do vzájemných soubojů s vašimi přáteli vnesly patřičnou dávku adrenalinu a intenzity.“

Prodej titulu Need for Speed Hot Pursuit, vyvíjeného studiem Criterion Games, odstartuje 16. listopadu 2010 v Severní Americe a 18. až 19. listopadu v Evropě ve verzích pro videoherní a zábavní systém Xbox 360®, počítačový zábavní systém PLAYSTATION®3 a PC. Need for Speed Hot Pursuit se objeví i ve verzi pro platformě Wii™, na níž pracuje tým společnost Exient.
Další informace o Need for Speed naleznete na http://www.needforspeed.com. Sledujte nás také na Facebooku na http://www.facebook.com/needforspeed.czsk nebo na Twitteru http://www.twitter.com/needforspeed.

Dole