^POSLEDNÍ NOVINKA: [29.11.2012 19:39]
NFS Carbon › Videa
NFS: OWN THE CITY TRAILER

›› Na Tokyo Game Show 2006 se objevil trailer z NFS: Own the City, tedy speciálního titulu NFSC pro PSP, GBA a NDS. Pokud vás zajímá příběh hry rozhodně si toto video stáhněte.


^ DOWNLOAD [Velikost: 7,5 MB; 1:40 min]

TRACK DRIFT GAMEPLAY

›› Další video driftu s Toyotou Suprou, tentokrát v obyčejném Drift modu v okruzích na silnici podobně jako v NFSU.^ DOWNLOAD [Velikost: 11,5 MB; 1:29 min]

CANYON DRIFT GAMEPLAY

›› Stránky WorthPlaying.com publikovali první oficiální videozáznam Canyon Drift módu a musím uznat, že celý závod vypadá velmi adrenalínově. Už při pár prvních zatáčkách by bylo jasné, že ten člověk, který Toyotu Supru řídí není žádný zelenáč poprvé, poněvadž jet 120MPH, udržet se v obyčejné dvoupruhové silnici aniž by narážel do okrajů a ještě k tomu udělat jakýstakýs výsledek by asi každý sváteční hráč jen tak nedokázal. Bohužel pro majitele pomalého připojení má toto dvouminutové video 57MB, což je způsobeno velmy vysokou kvalitou.

^ DOWNLOAD [Velikost: 29MB; 1:55 min]

TRAILER 6

›› Tento trailer je jakýsi úvod ke hře a říká nám informace, které už všichni dávno známe (tedy že musíme postupně dobývat město, část po části, skrze Canyon Duely).


^ DOWNLOAD [Velikost: 15,5 MB; 1:27 min]

EMMANUELLE VAUGIER INTERVIEW

›› Další video s Emmanuelle Vaugier tentokrát ve formě videointerview s touto představitelkou hlavní role v Carbonu. Oproti předchozí verzi má tedy nový trailer o dobré tři a půl minuty víc (tedy 4 min), což se tak pochopitelně promítlo i na celkové velikosti videa.
K výběru mám pro vás dvě verze tohoto videa:

^ LOW VERZE & HI-RES VERZE NA OFIC. STRANKÁCH
^ DOWNLOAD HI-RES VERZE [115 MB; 4 min]
(DRUHÝ ODKAZ STAHUJTE PŘES "ULOŽIT CÍL JAKO...")

EMMANUELLE VAUGIER TREASER VIDEO

›› První video, ve kterém můžete vidět hlavní ženskou roli Emmanuelle Vaugier v akci. V tomto krátkém videu nám však tato herečka neprozradí nic víc, než že svoje jméno a starou známou informaci "...uvidíte mě v NFS Carbon.". Proto je lepší si spíš všimnout jak je zpracovaná grafická stránka videa. Můžu tedy usoudit, že se filtry, přes které procházeli snímky v Carbonu moc nezměnili od těch v Most Wanted - stále rozmazaná barva, jenomže teď spíš laděná do modré barvy.

^ DOWNLOAD [Velikost: 3,2 MB; 27 sec]

PS2 DEMO VIDEO

›› V těchto videozáběrech z dema pro PS2 uvidíte revoluční autosclupt Lamborghini Gallarda a okruhové závody. Dále Drift s Chevroletem Camarem SS a Canyon Duel s Mitsubishi Lancer Evolution MR.

^ DOWNLOAD - HIGH VERZE [Velikost: 160 MB; 19:46 min]
^ DOWNLOAD - LOW VERZE [Velikost: 21,1 MB; 19:46 min]

1UP INTERVIEW S STEVEM ANTHONYM

›› V tomto videu je k dispozici interview s producentem Stevem Anthonym. (bohužel v angličtině)^ DOWNLOAD [Velikost: 61,5 MB; 8:33 min]

1UP GAMEPLAY VIDEO

›› Na tomto videu se vám nabízí záběry ukazující cca 30 vteřin Autosculpt systém v akci a ve zbytku videa pak Canyon Duel.^ DOWNLOAD [Velikost: 14,6 MB; 2:03 min]

PREZENTACE NFS: C NA GAMETRAILERS

›› Na Gametrailers bylo zveřejněno video, na kterém EA presentuje NFS Carbon. Ke stáhnutí nebo shlédnutí jsou k dispozici dvě verze: nízká kvalita nebo HD-verze:

^ Prezentace NFS Carbon - low-verze [Velikost: 15 MB; 1:52]
^ Prezentace NFS Carbon - HD-verze [Velikost: 45 MB; 1:52]

AUTOSCLUPT II

›› Další, tentokrát již druhé video představující revoluční Autosclupt sytém, který nám dává možnost vytunit snad každou část auta.


^ DOWNLOAD [Velikost: 12 MB; 1:58]

GAME CONVENTION: GAMEPLAY

›› Gameplay video z významné herní výstavy Game Convention v Lipsku. V tomto videu se nabízí záběr závodu v módu Curcuit Race z pohledu Mitsubishi Lancer Evo IX.


^ DOWNLOAD [Velikost: 53,9 MB; Délka: 1:39]

MUSCLING THROUGH

›› Ingame záběry z webu IGN
^ DOWNLOAD [Velikost: 4,3 MB; Délka: 29 sec]

WATCH THE LEDGE

›› Ingame záběry z webu IGN
^ DOWNLOAD [Velikost: 5,5 MB; Délka: 39 sec]

CRUISIN NFS

›› Ingame záběry z webu IGN
^ DOWNLOAD [Velikost: 5,2 MB; Délka: 36 sec]

SPEEDY

›› Ingame záběry z webu IGN
^ DOWNLOAD [Velikost: 4 MB; Délka: 28 sec]

TAKE IT TO THE LIMIT

›› Ingame záběry z webu IGN
^ DOWNLOAD [Velikost: 5,5 MB; Délka: 38 sec]

SCENIC DRIVE

›› Ingame záběry z webu IGN.
^ DOWNLOAD [Velikost: 4,4 MB; Délka: 30 sec]

BURNING RUBBLER

›› Ingame záběry z webu IGN.
^ DOWNLOAD [Velikost: 4,1 MB; Délka: 28 sec]

CARBON NA GAMESPOT - ON THE SPOT

›› I Gamespot příchod Carbonu nezaspal a uvádí jej ve své vlastní "show" On the Spot. V této epizodě je hře věnováno celých 17 minut a k vidění je toho opravdu dost. Moje pozornost byla upnuta zejména na tolikrát zmiňovanou Autosculpt technologii, díky které můžete dělat s autem opravdové zázaky. Dostává se nám k vidění velice propracovaného systému, který umožňuje upravit každou část auta podle svého a neomezuje nás tedy jen k výběru vývojáři vytvořeným typům spoilerů, ráfků apod. Dále je k vidění závod z módu Circuit Race a Canyon Duel. K dvanácté minutě je pak interview s představitelkou hlavní role Emanuelle Vaugierovou. Zajímavostí videa vyjíždějící lišta s nápisem „Need for Speed Carbon, Release date September 6th 2006“, který můžete vidět na tomto obrázku. Že by Carbon vyšel už 6. září?
Ke stáhnutí máte na výběr tři verze:

^ Autosculpt-System prezentace (2,2 MB)
^ Prezentace celé hry (low-res) (39 MB)
^ Prezentace celé hry (hi-res) (96 MB)


ROZHOVOR S VÝVOJÁŘEM

›› Rozhovor s vývojářem Carbonu Mattem Tomporowskim o PSP verzi hry.
^ DOWNLOAD [Velikost: 55 MB; Délka: 4 min 32 sec]

ROZHOVOR S VÝVOJÁŘEM

›› Rozhovor s vývojářem Carbonu Scottem Nielsenem.
^ DOWNLOAD [Velikost: 38 MB; Délka: 3 min 11 sec]

CANYON RACE #03

›› Další záznam Canyon Duelu, tentokrát se musí Lamborghini Galardo dostat na co nejmenší vzdálenost k Mazdě RX7. Všimněte si, že za srážku se strhávají body.


^ DOWNLOAD [Velikost: 12 MB; Délka: 1 min]

CANYON RACE #02

›› Obdoba předchozího videa, akorát se obrátili úlohy - Mitsubishi Evo VIII se musí od Mazdy RX7 dostat na co největší vzdálenost.


^ DOWNLOAD [Velikost: 12 MB; Délka: 1 min]

CANYON RACE #01

›› Ingame záznam z Canyon Duelu Mazdy RX7 (vepředu) a Mitsubishi Evo VIII (v závěsu za ním). Úkolem zadního auta je dostat se co nejblíže za protivníka.


^ DOWNLOAD [Velikost: 12 MB; Délka: 1 min]

CARBON TRAILER

›› Jedno z prvních kvalitnějších trailerů Carbonu. Zatím se nejedná o nic víc než záběr závodu serpentýnami v horách Mitsubushi Evo VIII a Dodge Challengera.
K dispozici jsou dvě verze:

^ DOWNLOAD - LOW [Velikost:19 MB; Délka: 59sec]
^ DOWNLOAD - HI [Velikost: 28 MB; Délka: 59sec]

E3 2006 TEASER 2

›› Toto nové video je obdobou prvního, akorát protáhnutě na 19 sekund. Kamera zabírá auta zepředu ve špatné viditelnosti způsobené mlhou a tmou. Ovšem co je hlavní je dobře vidět - NEONY jsou zpátky a TUNING zřejmě chybět taky nebude.


^ DOWNLOAD [Velikost: 1,4 MB; Délka: 19sec]

E3 2006 TEASER 1

›› První videoprezentace chystaného DESÁTEHO pokračování série NFS, zachycené na výstavě E3 v Los Angeles. Bohužel je dlouhé pouhých 6 vteřin...


^ DOWNLOAD [Velikost: 1,5 MB; Délka: 6sec]

Dole